• ניקיון משרדים

 • לתת לכל משרדי מודרני ייצוגי חייב להיות ציוד מתקדם, חידוש יפה, ריהוט נוח, ואלמנטים רבים אחרים של סוויטות העסקים. עם זאת, זה לא תפקיד כלשהו, אם החדר הוא מאובק ומלוכלך. טביעות אצבע על גבי המסכים, האבק על הרהיטים, כתמים על החלונות משטחי זכוכית - זה באותם רגעים כי הם בטוחים להרחיק שותפים עסקיים על שיתוף הפעולה נועדה. עבודה, ופשוט להיות במשרד - לא נעים לשני לקוחות לקולקטיב.

  היום, חברות ניקיון רבות מציעות שירותי ניקיון קלסיים עבור משרדים, שטחי מסחר, מרחב עבודה, מבנים תעשייתיים. כמעט כל חברה יש מערכת לניקוי שירות לקוח בודד ומתמשך המבוסס על חוזה ארוך טווח, תוך התחשבות הטבות בצורת הנחות ובונוסים. עם זאת, ההבדל בין גישה מקצועית לניקוי במשרד קשה מאוד, אבל - אולי. הנה כמה CleanServices הבדלים משמעותיים, שדרכו ניתן לראות בכתב יד מקצועית.

  מומחים CleanServices להשתמש איכותי מקצועי ציוד ניקוי רק וכלים, וכן מוצרים כימיים של החברה האיטלקית Alchemia. כלים מיוחדים נבדקים על ידי לשכת משרד סטנדרטי בריאות במעבדה, ולאחר מכן לקבל תעודת האיכות נשלחים לעבוד. הם מאופיינים בטיחות וידידותית סביבתיים. יבואן של כימיקלים תעשייתיים למשרדים הוא החברה האם  קיטמו בע"מ (KITEMO Ltd).

  קלינסרוויסיז (CleanServices) מציעה ללקוחות ניקיון משרדים בבית ההנהלה והעובדים נוח של זמן במשרד. ניקוי Performing יכול להתבצע בשעות הבוקר. מומחים טוהר לבוא למקומו לפני תחילת יום העבודה. זה נוח, כי בשעות הבוקר צוות המשרד יוגדר לעבוד בחדר נוח ונעים.

   CleanServices מקצוע יכול לבוא למשרד ובערב, אחרי העבודה, והיא אף עשויה בלילה, כאשר המשרד ריק.

  ניקוי יומי של משרדים יכול להתבצע בזמן, אשר נבחר על ידי הלקוח. עם כל לקוח הסכים במצב הנוח ביותר של הפעולה.

  בנוסף, אנשי מקצוע טוהר CleanServices לעבוד בסופי שבוע, אם נדרש על ידי תנאים מיוחדים. לדוגמה, חשוב כי הצוות של חברות הפועלות בשווקים של אמריקה, או אסיה, שבהם קיים פער זמנים משמעותי של אזורי זמן, הרגשתי באזורים הכיבוד בנוח. אם ללקוח יש רצון לקצור החברה שלהם תקופה מסוימת כאשר אף אחד העובדים במקום העבודה הוא לא, אז שירות הניקוי שלנו להגשים משאלה זו.

  CleanService יכול גם לספק ללקוחותיהם ניקוי שנקרא "חלקית", אשר כולל את העיבוד המקומי לבצע חומרי ניקוי שטח או ניקוי אזורים במשרד מסוימים, שצוינו על ידי הלקוח.

  ניקוי CleanService שירותים למשרדי החברה הם בעלי חשיבות רבה והם צוברים פופולריות בסביבה העסקית של היום ברובע המרכזי של תל אביב כמו לפגוש את כל הדרישות של בטיחות, איכות הסביבה תאימות.