• הסוד העיקרי של ניקוי לאחר שיפוץ

 • הסוד העיקרי של ניקוי לאחר שיפוץ

  השלמת השיפוץ - זהו חג. אבל לפעמים - את השמחה לא נמשחת זמן רב. עובדי בניה משאירים ערימות של אשפה ושכבה עבה של אבק מזיק. כדי שדירה תבריק כמו חדשה של נדרש ניקיון טוב. הצורך בניקיון עלול לגורם לך להרגיש ברע.

  מטאטא וספוג לא יעזרו. צוות מקצועי של צוות קלינסרוויסיז (CleanServices) יכול להציל את המצב.

  כשהשירות אינו שווה את הכסף?

  למרבה הצער, מלט יבש אי אפשר להסיר אפילו בערת חומרי ניקוי רגיל חזק.

  כל ספוגים ומברשות מהסופרמרקט חסרי אונים כאשר אנו מנסים לנקות את הדירה אחרי שיפוץ. יש לך שואב אבק ביתי טוב? אל תסכן אותו. פסולת בנייה עלול לקלקל  אפילו את הטכניקה החזקה ביותר לניקוי.

  צוות של מנקים מנוסים שיודעים את העבודה שלהם תפתור כל הבעיות שלך בתוך שעות ספורות. תאמין לי, כאשר אריח חדש תבריק מחדש תחת קרני השמש, תוכלו ליהנות כמו ילד. ותבין שהתוצאה שווה את שהכסף .

  מהו הסוד של קלינסרוויסיז (CleanServices)?

  ננקה את הדירה שלך בעזרת חומרי ניקוי מיוחדים של החברה האיטלקית Alchemia  וציוד מקצועי. כל עובד עבר השתלמויות מיוחדות, ושולט במקצוע שלו ברמה אירופית. אפילו אם נתקלתם בעובדי בניה לא הכי מסודרים אין לך מה לדאוג. אפשר  לתקן את המצב.

  שירות הניקוי הבסיסי שלנו לאחר תיקון:

  • ניקוי והסרת תפעולי של שאריות פסולת בנייה.
  • עבוד על הניקיון המושלם של המשטחים בחדר.
  • ניקוי חלונות מקצועי תריסים.
  • דרדסטינג של חריצים, גומחות ו נישות. של חריצים, גומחות ו נישות.
  • ניקוי רצפות.

  איך להסיר חדר גדול במהירות?

  תיקונים התקיימו בבית הגדול? רק תגיד לנו נצב, לבין האובייקט יעזוב את המספר הדרוש של לוחמים אמיצים נגד לכלוך ואבק. תתפלא, אבל בגישה מקצועית מאפשרת לנו לסדר את הבית הגדול מהר ככל בדירת חדר.

  משאלותיך לגבי הניקוי תיקחנה בחשבון וליישם חובה. שכח את הריח והאבק הנעים אחת ולתמיד. פנקו את עצמכם עם חגיגה של רעננות, ניקיון רוח טובה. הרשו לעצמכם וניקוי איכות יקיריכם!

  מוקד שרותי ניקיון 03-7402754 או באמצעות דוא"ל: info@cleanservices.co.il