• למה לתת את קרני השמש לאחר המעבר?

 • למה לתת את קרני השמש לאחר המעבר?

  עברת דירה או משרד הוא אירוע מיוחד לכל אדם או חברה. כדי לא לשכוח כלום ולהספיק את כל זה צריך לעשות מאמץ אדיר. לעברת רהוט וחפצים לעתים קרובות  מוקצה רק יום אחד או יומיים. כמעט בלתי אפשרי להמוד בזמנים. במקרה הטוב, אנחנו צריכים לסבול את אי הנוחות במשך שבוע. לעתים קרובות עוד יותר. בדרך כלל לא נזקרים בניקיון בזמ הזה. אנו מוכרחים לחיות ולעבוד בחדר הוא משרד מלוכלך. אבל האים יש לנו את הזכות לעשות את זה לעצמך?

  חברת קלינסרוויסיז (CleanServices) מושיטה יד ללקוחותיה בעת זמן מעבר  הקשה. הצוות שלנו יעשה כל מאמץ כדי שתרגישו כמו בבית. חיוג לטלפון שלנו בכל עת. נשחזר נעימות ונקיון בדירה, וילה, קוטג 'או המשרד החדש שלך.

  עם נפח  העבודה הוא גדול במיוחד נוכל להגדיל את מספר העובדים. הודות שיטת עבודה החכמה שלנו אפילו הזמנה דחופה תקח כמה שעות ספורות.

  תזמינו ניקוי הבית, משרד או דירה לאחר המעבר ותהנו מתוצאות.

  איך אנו מסדרים את האבייקט לאחר מעבר דירה או משרד?

  נקח לדוגמא בית הוא דירה. מנקים את המטבח. מסירים קטמים, לכלוך, אבק, וכו. מבריקים משטחי זכוכית, כיור, משטחי עבודה במטבח, תנור וציוד מטבח אחר. עושים פוליש של רצפות.

  ואז מגיע תורו של חדרי מגורים. דבר ראשון מסירים אבק. התוצאה מושגת הודות לטכנולוגית ניקוי ואקום של רהוט. אנו מציעים גם ניקוי שטיחים והסרת אבק בכל המקומות הנדרשים. בהכרח נניקה את הקירות והמראות.

  בשלב האחרון אנו מנקים את השירותים ואמבטיה. אסלה, ג'קוזי ומקלחת שלך שוב יזרוחו. שלב זה כולל גם שטיפת רצפה וקירות. נצחצח גם אביזרים באמבטיה, מחזיק למגבת, תאורה, מראות וארונות.

  מה עוד ניתן להזמין במסגרת ניקיון אחר מעבר דירה?

  בדירה החדש החלונות מלוכלכים? הצוות שלנו יבריק הותם והם יזרחו תחת השמש. אם תרצו, נפנה את אשפה ומחטאים את המקום ומבצעים דברה. אתה רוצה להשתמש במחסן  ומרפסת נקיים לחלוטין? קלינסרוויסיז (CleanServices) תתמודד גם במשימה זו.

  תתקשר אלינו נכין לך הצעת מחיר לניקוי חדר, בית או משרד שלך.

  רוצה להזמין ניקוי דחוף לאחר עברת דירה? נשח לעזור.

  מוקד שרותי ניקיון 03-7402754 או באמצעות דוא"ל: info@cleanservices.co.il